29 Ekim 20175,511 Görüntülenme0 Yorum
Gül Motifli Poşetlik Yapılışı Videolu Anlatımlı
Gül Motifli Poşetlik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Gül Motifli Poşetlik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı hanımlar, çiçek desenli poşetlik örneği olan ve canlı renkleri ile mutfağınıza hava katacak olan ve eminim ki görenlerinde dikkatini çekip çok beğeneceğini düşündüğüm bu Gül Motifli Poşetlik Yapımını şuanda paylaşıyorum.

Gül Motifli Poşetlik Yapımı
Gül Motifli Poşetlik Yapımı

Örgü dünyasının en başlarında gelen ve bir o kadar da samimi ve içtenliği ile tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerine layık olan bu Tığ İş Poşetlik Örneğini sizlerinde kolayca yapacağını düşünüyorum dostlarım, şimdiden yapmayı planlayanların ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğim Tığ Oyası Mutfak Havlusu İşleme Modellerinden olan ve görenlerin gerçekten beğendiği bu Motifli Tığ Oyası Veya Mutfak Havlusu Yapımına girip incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum kızlar.

Ayrıntılı ve akıcı anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Gül Motifli Poşetlik Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gül Motifli Poşetlik Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN