27 Aralık 20201,966 Görüntülenme0 Yorum
Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği Yapımı
Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği Yapımı

Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ oyası modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarın işlemesinde veya kolye kenarın işlemesinde tercih ettiğinizden sonra çok hoş duracak olan bu Hayran Bırakan Tığ Oyası İşlemesini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği
Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği

Tam anlamıyla sunanın oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman öncesinde sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir güzel oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Farklı Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sunayla el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hayran Bırakan Tığ Oyası Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN