15 Mart 20201,467 Görüntülenme0 Yorum
Hayran Kalacağınız Salon Mobilya Fikirleri
Hayran Kalacağınız Salon Mobilya Fikirleri

Hayran Kalacağınız Salon Mobilya Fikirleri

Hayran kalacağınız mobilya fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Hemen herkesin hoşuna gidecek çeşitte mobilya ve aksesuar ürünlerini göreceksiniz. Hem renk yönünden hem de aksesuar yönünden tam bir uyum gösteren mobilya dekorları sizin de hoşunuza gidecek. Galerimizde ünlü mobilya mağazaları olan kilim, istikbal, kelebek, çetmen, ipek, bellona , doğtaş ve enza gibi mobilya markalarının ürünlerini görebilirsiniz. Salonunuzdaki eşyaları yenilemek istiyorsanız bu konumuzu incelemenizi tavsiye ederim.

Turkuaz ve açık gri renkteki bu muhteşem mobilya takımı herkesin hayran kalacağı şıklıkta. İki kanepe ve iki koltuktan oluşan bu mobilya takımı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir eşya. Bu mobilyaya uygun dekor ve aksesuarlarda salonu çok ferah bir hale getirmiş. Tavandaki spotlar ve avizeler tam bir ahenk içinde.

Pudra pembesi kanepeleri ve koyu gri renkteki koltuklarıyla göz dolduran bu harika mobilya takımı benim de ilgimi çekti. Oldukça sağlam görünen yapısıyla ve altının yüksek olması bir avantaj. Özellikle kanepe koltuk altlarının temizliği için çok elverişli.

Yine bir şahane salon mobilya takımı daha. Gri kanepeler ve ortada büyük bir sehpasıyla uyum içinde duruyor. Kanepelerin oturma minderlerinin ayrı olması temizleme yönünden bize avantaj sağlıyor. Özellikle minder kılıfları sökülebilen mobilya takımlarını tercih etmenizi tavsiye ederim.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN