16 Nisan 20211,696 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı
İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı

İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle tığ oyası modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu iğneden tığa oya işlemesini sitemize ekliyoruz hanımlar.

İğneden Tığa Oya İşlemesi
İğneden Tığa Oya İşlemesi

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyasına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz fular kenarına veya kolye kenarına işleyebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 tığ oyalarından olan ve öncesinden sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kapya Biber Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şeklide ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu iğneden tığa oya nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İğneden Tığa Oya İşlemesi Videosu

BIR CEVAP YAZIN