06 Mart 20202,285 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu
İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle işkembe örgü örnekleri 2020 çeşitlerine kesinlikle bakmasını tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdiğinden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu İki Şiş İle İşkembe Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapılışı
İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Aşkım Bebeğim çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bir o kadar da göze hoş gelen bu İşkembe Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle İşkembe Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle İşlembe Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN