06 Şubat 20203,810 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapımı Videolu
İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapımı Videolu

İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapımı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle yeni örgü örnekleri 2020 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışı
İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Kabartmalı Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş Örgü Örneğina bakmanızı rica ediyoruz.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Kabartmalı Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN