11 Temmuz 20202,084 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Oklava Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı
İki Şiş İle Oklava Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

İki Şiş İle Oklava Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle çocuk yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim gördüğümden itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu İki Şiş İle Oklava Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şiş İle Oklava Örgü Yapımı
İki Şiş İle Oklava Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Yeni İki Şiş Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Çıtı Pıtı Şiş Örgü Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu İki Şiş İle Oklava Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Oklava Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN