26 Aralık 20194,797 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapımı Videolu
İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapımı Videolu

İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapımı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle iki şiş ile desenli örgü örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapılışı
İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapılışı

Tam anlamıyla Canselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Şiş Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Şiş Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Yağmur Damlası Şiş Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle Tavşan Kulağı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Tavşan Kulağı Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN