05 Mart 20201,908 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapılışı Videolu
İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapılışı Videolu

İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tomurcuklu lif örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz.

İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapımı
İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de ilk gördüğüm andan sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çeyizlik Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Örgüleri 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Şiş İle Kolay Örgü Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Tomurcuklu Çubuk Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN