17 Ocak 20202,125 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Zincir Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu
İki Şiş İle Zincir Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu

İki Şiş İle Zincir Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 zincir örgü modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu İki Şiş İle Zincir Örgü Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

İki Şiş İle Zincir Örgü Yapılışı
İki Şiş İle Zincir Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renlerine en az benim kadar hayran kalacağınıza emin olduğum bu Şiş Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Örgüler 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Farklı İki Şiş Örgü Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle Zincir Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şiş İle Zincir Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN