06 Mart 20194,711 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapılışı
İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapılışı

İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle haroşalı patik örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve o üzerinde ki desenlerine ve boncuk motiflerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapımı
İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Hayatım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevklerinize göre istediğiniz renkte zevkle örebileceğiniz bu Kalpli Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Gösterişli Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakacaklarına emin olduğum bu Tığ İşi Ebruli İp İle Kolay Patik Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şişle Boncuklu Kalp Haroşalı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-8 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-72 patik-modelleri-1 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN