20 Şubat 201912,814 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapılışı
İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapılışı

İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle boncuklu kolay patik örnekleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmanızı rica ettiğim ve o desenleri ile göze de çok şık gelecek olan bu İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapımı
İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik patikler olmazsa olmazlarından olan bu Boncuklu Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Örgü Bayan Patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendikleri gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

İki Şişle Çeyizlik Boncuklu Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-80 patik-modelleri-85 patik-modelleri-87 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-1 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN