12 Kasım 20175,337 Görüntülenme0 Yorum
İncili Gelinlik Lif Yapılışı Türkçe Videolu
İncili Gelinlik Lif Yapılışı Türkçe Videolu

İncili Gelinlik Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, tüm içtenliğim ile söylüyorum ki kızlar görür görmez gerçekten çok hoşuma giden bu gelinlikli lif modellerinden olan gerek sade ve şık duruşu gerekse göze hoş gelen desenleri ile görenlerinden dikkatini çekecek olan bu İncili Gelinlik Lif Yapımını sizlerinde öğrenerek örmesi için şuanda paylaşıyorum.

İncili Gelinlik Lif Yapımı
İncili Gelinlik Lif Yapımı

Özenle takip ettiğim ve tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerine layık olan bu Tığ İşi Lif Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan örebilirsiniz, şimdiden elleriniz kollarınız dert görmesin.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri arayanların kesinlikle kaçırmaması gerektiğini tahin ettiğim bu İğne Oyası Çıtı Pıtı Kalp Modeli Yapılışı linkine tıklamanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum canlarım.

Tecrübesi ve akıcı anlatımı ile bizler için İncili Gelinlik Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına sizler aracılığı ile sevgilerimizi gönderiyoruz.

İncili Gelinlik Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN