20 Ocak 20195,696 Görüntülenme0 Yorum
Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapılışı
Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapılışı

Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapılışı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde paylaştığımız bu yeni yapım tığ oyaları 2019 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için sabırsızlandığımız ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde göze çok şık gelen bu Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapımı
Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Tığ İşi çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o iri çiçekli desenlerine en az benim kadar hayran kalacağınıza emin olduğum bu Büyük Çiçekli Oya Modelini umarım sizlerde kolaylıkla işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok ama çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Üç Yapraklı Çiçek Motifi Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kalıp Gibi Büyük Çiçekli Tığ Oyası Örneği Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN