20 Ekim 201826,324 Görüntülenme0 Yorum
Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapılışı Videolu
Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapılışı Videolu

Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle güzel bebek hırka örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra yavrunuza çok yakışacak hem de şiş örgü bebek örgülerinden olan bu Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapımını sitemize ekliyoruz.

Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapımı
Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapımı

Tam anlamıyla Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim çalışanlarının yine her zaman olduğu gibi çok özenle yaptığı ve kullanışlı bebek örgülerinden olan bu Bebek Hırka Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda örmeniz nasip olur, yapacaklarının şimdiden ellerine sağlık canlarım.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Bebek Hırka Örneklerinden olan ve selanik örgü desenlerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu Selanik Örnekli Bebek Hırka Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim Youtube Kanalına en samimi haliyle ayrıntılı şekilde anlattığı bu Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN