15 Nisan 20211,785 Görüntülenme0 Yorum
Kapya Biber Tığ Oyası Yapımı
Kapya Biber Tığ Oyası Yapımı

Kapya Biber Tığ Oyası Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve son zamanlarda yazma kenarı işlemelerinde olmazsa olmazlarından olan bu kapya biber tığ oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kapya Biber Tığ Oyası
Kapya Biber Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kırmızı tonlarda ki ipleriniz ile tercih edip keyifle yapabileceğiniz bu farklı tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yeni Yapım Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dile bizler için emek vererek hazırladıkları bu kapya biber tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kapya Biber Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN