20 Ağustos 20173,655 Görüntülenme0 Yorum
Karanfil Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Karanfil Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Karanfil Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Karanfil Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel örgü sever dostlarım, belki de çoğunuzun ilk defa göreceği benim çok beğendiğim sizinde beğeneceğini umduğum Yeni Şiş Örgü Modellerinden olan ve yeni gelin adayları için kaçınılmaz bir fırsat yeni el örgüsü olan Karanfil Örgü Örneği Yapılışını sizlerinde öğrenmesi için şuanda paylaşıyorum.

Karanfil Örgü Modeli Yapımı
Karanfil Örgü Modeli Yapımı

Biraz emek ve sabır verirseniz eğer hanımlar bu yeni ve kolay örgü modelinde bebek yeleği örneği de rahatlıkla örebilirsiniz inşallah, şimdiden tüm içtenliğim ile söylüyorum ki yapacakların elleri kolları dert görmesin güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Yapımı bir o kadar zevkli ve bittikten sonrada kullanmaya kıyamayacağınızı düşündüğüm kolay lif modellerinden olan Terlik Lif Yapımına bir ablanız olarak rica minnet ediyorum, karanfil desenli şiş örgü örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Ayrıntılı ve bir o kadar da eğlenceli anlatımı ile bizler için Karanfil Örgü Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ela Belen'e başarılarının devamını ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Karanfil Örgü Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN