27 Ocak 20197,197 Görüntülenme0 Yorum
Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyası modelleri çeşitleri arayanlar mutlaka göz atsın derim, diğer bir sizlere göstermek için emek vererek sabırsızlandığımız ve o hoş renkleri göze de çok şık gelen Bu Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapımı
Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Tığ İşi çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik oyalar niyetine yapıp kaldırabileceğiniz bu Tığ Oyası Kartopu Modelini umarım sizlerde zorlanmadan zevkle işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıklarını dile getirdikleri bu Çok Güzel Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Kartopu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kartopu Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN