29 Kasım 20175,194 Görüntülenme0 Yorum
Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, birazdan görür görmez desenlerine hayran kalıp en kısa zamanda örmek için fırsat kollayacağınızı düşündüğüm bu yeni keçe tabanlı patik modellerinden olan ve sadece sizlerinde değil çevrenizde görenlerinde çok beğenip seveceğini tahmin ettiğim bu Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapımını hemencecik paylaşıyorum canlarım.

Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapımı
Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapımı

Youtube Örgü Kanallarının dev isimlerinden olan ve benim de çok beğendiğim sevgili Emelce Hanımcığımın özenle anlattığı bu Tığ İşi Ayakkabı Patik Modelini umarım sizlerde eğlenceli şekilde örebilirsiniz meleklerim, güzel günlerde eskitmek nasip olsun.

Favori Örgülerinizden olacağını düşündüğüm diğer bir 2018 Patik Modellerinden olan bu Minion Patik Yapımına bakmadan geçeyim demeyin kızlar.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Keçe Taban Ayakkabı Patik Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Keçe Taban Ayakkabı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67
BIR CEVAP YAZIN