28 Ekim 201811,293 Görüntülenme0 Yorum
Keçe Taban Krokodil Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu
Keçe Taban Krokodil Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Keçe Taban Krokodil Patik Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 krokodil patik örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de çok beğenip en kısa sürede yapmak istediğim bu Keçe Taban Krokodil Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Keçe Taban Krokodil Patik Yapımı
Keçe Taban Krokodil Patik Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Bayan Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Keçe Tabanlı Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Bayan Patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve ayaklarınıza da çok yakışacağını tahmin ettiğim bu Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Keçe Taban Krokodil Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Keçe Taban Krokodil Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67
BIR CEVAP YAZIN