15 Ocak 2023387 Görüntülenme0 Yorum
Kelebek Desenli Lifi
Kelebek Desenli Lifi

Kelebek Desenli Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinden olan bu desenli lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Kelebek Desenli Lif
Kelebek Desenli Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Yeni Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

El emeği göz nuru azize Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derlediği bu desenli lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

Kelebek Desenli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN