20 Temmuz 20177,702 Görüntülenme0 Yorum
Kelebekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu
Kelebekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Kelebekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Kelebekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Sevdikleriniz ile bir arada olacağınız evinize yaz güneşinin girdiği gibi huzurun ve sevginin girdiği bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, birazdan hem yumuşaklığı hem de şıklığı ile sizleri etkileyecek olan en güzel lif örgüsü örneklerinden olan Kelebekli Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Kelebekli Lif Modeli Yapılışı
Kelebekli Lif Modeli Yapılışı

Aşağıda ki videoda Lif Örgüsüne Nasıl Başlanır? ve Kolay Lif Modeli Nasıl Yapılır? sorularına yanıt bulabileceksiniz kızlar, bu 2017 Lif Modelinde dikkat etmeniz gerekenler sadece renk zevkinize uygun tercih olması ipinizin yumuşaklığıdır, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel ve hayırlı günlerde nasip eylesin yüce rabbim.

Tığ İşi Kelebekli Lif Modeli
Tığ İşi Kelebekli Lif Modeli

Kısa bir zaman önce sizlere sunduğumuz diğer bir Farklı Lif Örneği olan ve çok beğenilen Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapımına girmenizi şiddetle tavsiye ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa kızlar Kelebekli Motifli Lif Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Öğretici şekilde ve içtenlikle anlatarak bizler için Kelebekli Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına sizler aracılığı ile şükranlarımızı iletiyoruz.

Kelebekli Lif Modeli Nasıl Yapılır
Kelebekli Lif Modeli Nasıl Yapılır

Kelebekli Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN