12 Mart 20184,349 Görüntülenme0 Yorum
Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kesme Şeker Modeli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, en az benim kadar çok seveceğinizi tahmin ettiğim bu en kolay örgü kesme şeker lif modellerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra gerek o renkli desenleri ile de banyonuza hava katacağı bu Kesme Şekeri Modeli Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı
Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Kolay Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Şeker Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir En Yeni Model Lif Örgülerinden olan bu Sarı Lif Takımı 2 Kare Lifin Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Kesme Şekeri Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kesme Şeker Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN