06 Eylül 20178,632 Görüntülenme0 Yorum
Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, birazdan özellikle banyosunda renkli desenler severler için En Güzel Moda Lif Modellerinden olan şıklığı ve gösterişi ile görenlerin gözünü alan benimde çok beğendiğim ve en kısa zamanda sevdiklerime hediye amaçlı örmeyi düşündüğüm Tığ İşi Yeni Lif Örneği olan Kilim Desenli Uzun Lif Yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı
Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı

Örgü dünyasının en başlarında gelen sevgili Ören Hanımcım açıklayıcı şekilde çok güzel anlatmış inşallah sizlerde aşağıdaki Tığ İşi Kilim Lif Nasıl Yapılır? videosunu izledikten sonra en kısa zamanda örebilirsiniz, şimdiden yapmayı düşünenlere kolaylıklar gelsin güzel ve hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sitemize çok kısa bir zaman önce eklediğimiz diğer bir Çeyizlik Yeni Yaprak Lif Örneklerinden olan ve renk uyumu ile banyonuza hava katacak olan Terlik Lif Yapımına girip bakmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum, zamanınız boş kalırsa kızlar Tığ İşi Desenli Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Detaylı ve güzel anlatımı ile bizler için Kilim Desenli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Ören Hanım Youtube Kanalına sizler aracılığı ile sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Kilim Desenli Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN