22 Ekim 20183,670 Görüntülenme0 Yorum
Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu
Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sizlere sunduğumuz bu ayrıntılı anlatım yuvarlak lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki tığ işi lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bir o kadar da yapımı da çok hoş olan bu Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş Hanımın her zaman ki gibi titizlikle anlattığı ve tığ işi tomurcuklu lif örgülerinden olan ve hem de bitirdikten sonra canlı renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Model Yuvarlak Lif Örgülerinden olan ve sitemizde görenlerinde fazlasıyla beğenisini topladığı bu Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum kızlar.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimiyeti ile anlattığı bu Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kiraz Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN