22 Ekim 201812,139 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim çok beğendiğim bu 2019 kolay boncuklu tığ oyası örneklerinden olan ve halk arasında kum oyası olarak ta bilinen bir o kadar gerek yapılışına gerekse de şıklığına hayran kalacağım bu Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapımı
Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni çeşitlerine çok ama çok yakışır olan ve boncuklu oyalarından olan ve görenlerinde o zarifliğine hayran kaldığım bu Kolay Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zevkle işleyebilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir En Güzel Boncuklu Tığ Oyalarından olan ve eminim ki ister yemeni kenarına isterseniz de fular kenarı işlemesi olarak yapabileceğiniz bu Tığ İşi Tek Renk Tek Sıra Kum Boncuk Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum kızlar.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dil ile anlattığı bu Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Kum Boncuk Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN