31 Mart 20204,342 Görüntülenme0 Yorum
Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle çok değişik tığ oyaları 2020 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesi olarak tercih ettiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapımı
Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Sunayla El İşleri çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek istediğim bu Kulak Çöp Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beğenilen Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Renkli Yapraklar Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçen çok pişman olur.

Sunayla El İşleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizlerinde öğrenmesi için anlattığı bu Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kulak Çöpü İle Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN