11 Nisan 20205,810 Görüntülenme0 Yorum
Kullanışlı Kare Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Kullanışlı Kare Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Kullanışlı Kare Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle anlatımlı örgü kare lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Kullanışlı Kare Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kullanışlı Kare Lif Yapımı
Kullanışlı Kare Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Kare Lif Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Gösterişli Lif Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Kullanışlı Uzun Lif Yapılışına bakmadan geçen pişman olur.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için anlattıkları bu Kullanışlı Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kullanışlı Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN