26 Kasım 2022384 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Ve Yıldız Teknik Lifi
Kutu Ve Yıldız Teknik Lifi

Kutu Ve Yıldız Teknik Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yıldız lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm den itibaren en kısa zamanda örmek için sabırsızlandığım bu yeni yıldız lifini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kutu Ve Yıldız Teknik Lif
Kutu Ve Yıldız Teknik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini fazlasıyla aldığımız diğer bir bu #Papatyalı Lif#ine bakmadan geçmeyin derim.

Örgü hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı bu yıldız lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

Kutu Ve Yıldız Teknik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN