23 Kasım 20201,466 Görüntülenme0 Yorum
Lif Ve Battaniye Örgü Örneği Yapımı
Lif Ve Battaniye Örgü Örneği Yapımı

Lif Ve Battaniye Örgü Örneği Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle güzel lif örnekleri severlerin kesinlikle göz atmasını dile getirdikleri ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra evinize de renk katacak olan bu Lif Ve Battaniye Örgü Örneğini sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Lif Ve Battaniye Örgü Örneği
Lif Ve Battaniye Örgü Örneği

Tam anlamıyla örgü sepeti çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve isterseniz de örgü battaniye olarak ta örebileceğiniz ve havalarında soğuması ile kullanışlı şekilde kullanabileceğiniz bu battaniye örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni örgü liflerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Çeyizlik Yeni Lif Yapılışına bakmadan geçen çok pişman olur.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek anlattıkları bu Lif Ve Battaniye Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Lif Ve Battaniye Örgü Örneği Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN