01 Ocak 20209,996 Görüntülenme0 Yorum
Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyası limon çiçeği modelleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapımı
Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracak olan bu Yeni Tığ Oyası Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Tığ Oyası Modeli Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dile anlattıkları bu Limon Çiçeği Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Limon Çiçeği Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN