09 Mart 20204,704 Görüntülenme0 Yorum
Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapımı Anlatımlı Videolu
Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapımı Anlatımlı Videolu

Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle şiş örgü çiçekli yelek yapılışı arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapılışı
Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ördüğünüzden sonra etrafınız da görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Şiş Yelek Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık bayanlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Bayan Yelek Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle ile dile getirdikleri bu 2020 Şiş Örgü Zambak Yelek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN