27 Ekim 20185,865 Görüntülenme0 Yorum
Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2018-2019 şiş işi patik örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı
Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Suzan Hobi Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve beş şiş patik örgüleri olarak ta bilinen, benim de çok beğendiğim bu Motifli Şiş Patik Modelini umarım sizlerde güzelce bitirip kullanabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beş Şiş Patik Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla kazanan bu Beş Şiş Harika Örnekli Patik Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Suzan Hobi Youtube Kanalına öğretici ve akıcı şekilde anlattığı bu Motifli Beş Şiş Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-10 patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN