20 Şubat 20211,588 Görüntülenme0 Yorum
Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü Yapımı
Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü Yapımı

Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü
Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü

Tam anlamıyla sibelle örgü liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizi liflerinden olan ve göze de çok şık gelen bu uzun lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle söyledikleri bu Renkli Güzel Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN