18 Ağustos 20183,063 Görüntülenme0 Yorum
Noktalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Noktalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Noktalı Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sitemizde yayınladığımız bu bayan patik örnekleri 2018 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve ördükten sonra ayaklarınıza çok yakışacağını düşündüğüm bu Noktalı Patik Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Noktalı Patik Modeli Yapımı
Noktalı Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nihalin Örgü Dünyası Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Tığ İşi Noktalı Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Motifli Patik Örneklerinden olan ve göze de çok hoş gelen bu Boncuk Motifi Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Noktalı Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Noktalı Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-51 patik-modelleri-11 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN