27 Ekim 20188,365 Görüntülenme0 Yorum
Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde bulunan yeni model tığ oyaları 2019 çeşitlerine bakmanızı rica ediyorum canlarım, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve o şık işlemelerine hayran kaldığım bu Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı
Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve pıtırcık oyalarının en tatlı hallerinden olan bir o kadar da yapılışı çok hoş olan bu Örümcek Arası Tığ Oyasını umarım sizlerde kolayca yapıp güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Pıtırcık Tığ Oyalarından olan ve sitemizde görenlerinde yazma kenarı işlemesi olarak tercih ettikleri bu Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına öğretici ve akıcı şekilde anlattığı bu Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Örümcek Arası Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN