18 Şubat 20216,224 Görüntülenme0 Yorum
Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı
Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı

Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle battaniye modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle incelemesini bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra evinize de renk katacak olan bu Oval Motifli Bebek Battaniyesini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Oval Motifli Bebek Battaniyesi
Oval Motifli Bebek Battaniyesi

Tam anlamıyla Gülcan volkan örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni bebek battaniye örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Harika Yelek Ve Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Damla Motifli Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Oval Motifli Bebek Battaniyesi Videosu

BIR CEVAP YAZIN