17 Kasım 20194,887 Görüntülenme0 Yorum
Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapımı Videolu
Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapımı Videolu

Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapımı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle pembe tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapılışı
Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracak olan bu Pamuk Şekeri Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Gösterişli Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Gösterişli Tığ Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçen gerçekten pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Pamuk Şekeri Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN