04 Mart 2022448 Görüntülenme0 Yorum
Papatya Bahçesi Püsküllü Lifi
Papatya Bahçesi Püsküllü Lifi

Papatya Bahçesi Püsküllü Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle çeyizlik lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuzda renk katacak olan bu papatya bahçesi püsküllü lif modelini sitemize ekliyoruz güzellerim.

Papatya Bahçesi Püsküllü Lif
Papatya Bahçesi Püsküllü Lif

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lif modeline bakmadan geçen pişman olur.

Modern crochet Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu papatya bahçesi püsküllü lif modeli nasıl yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Papatya Bahçesi Püsküllü Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN