23 Ekim 201810,966 Görüntülenme0 Yorum
Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde bulunan bu 2018-2019 tığ işi lif örneklerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlerinde öğrenmesi için oluşturduğumuz ve papatyalı lif örgülerinin en güzel hallerinden olan bu Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapımı
Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Uzun Lif çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve banyo uzun lif örgüleri severlerin bayılacağına emin olduğum bu Papatyalı Uzun Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İki Renkli Uzun Lif Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde öncesinde görenlerinde beğenisini fazlasıyla toplayan bu Mavi Beyaz Fıstıklı Uzun Lif Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum kızlar.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi ve öğretici şekilde anlattığı bu Papatya Bahçesi Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Papatya Bahçesi Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN