06 Kasım 20183,744 Görüntülenme0 Yorum
Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar,benim hayran kaldığım bu papatyalı uzun lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve o canlı renklerini zevkle öreceğinize emin olduğum bu arada tığ işi severlerin de kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapımı
Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik niyetine de örebileceğiniz ya da sevdiklerinize örüp hediye edebileceğiniz bu Papatyalı Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Uzun Lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve yapılışı da oldukça hoş olan bu Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Pembe Papatyalı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Pembe Papatyalı Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN