08 Ekim 20175,943 Görüntülenme0 Yorum
Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu
Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun güzel bayanlar, birazdan canınız ciğeriniz yavrularınız için elleriniz ile örebileceğiniz en yeni pofuduk patik örneklerinden olan ve yapılışı da oldukça çok eğlenceli olan bebeğinizin en az 1- 1.5 yaşına kadar giyebileceği bu Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapılışını güzel sitemize ekliyorum.

Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapılışı
Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapılışı

Eğer biraz zaman ve sevgi katarsanız canlarım örgü aşıklarından olan sevgili Emel Hanımcığımın bizlere sunduğu bu Şiş Örgü Bebek Patiği Modelini kolaylıkla örebilirsiniz, eğer yapmayı düşünenlere varsa tüm içtenliğim ile kolaylıklar diliyorum hepinize.

Tam anlamıyla Gelin Çeyizi Örgü Çeşitlerinin olmazsa olması olanlardan olan bu Yeni Lif Modeli ve göze oldukça hoş gelen Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımına girip bakmanızı önemle rica ediyorum, zamanınız boş kalırsa kızlar Şiş İşi Pofuduk Bebek Patiği Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Tecrübesi ve detaylı anlatımı ile bizler de örmesi için zaman harcayarak Pofuduk Bebek Patik Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Emelce Orguler Youtube Kanalına sizler aracılığı ile teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Pofuduk Bebek Patik Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN