26 Ekim 20173,999 Görüntülenme0 Yorum
Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Popcorn Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, birazdan gerçekten beğeneceğinizi düşündüğüm bu yeni popcorn lif örneklerinden olan ve gerek yuvarlak yapısı gerekse renk uyumu ile banyonuza renk katacak olan bu Popcorn Lif Modeli Yapımını şimdi hemencecik sizler için paylaşıyorum.

Popcorn Lif Modeli Yapımı
Popcorn Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerine layık olan Bu Tığ İşi Popcorn Lif Modelini inşallah sizlerde kolayca örebilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin emeğine çabasına sağlıklar olsun.

Sitemizde bulunan diğer bir Değişik Lif Modellerinden olan ve gerçekten son zamanlarda en çok örmek için tercih edilen bu Şık Elbise Lif Yapımına girip incelemenizi rica ediyorum meleklerim.

Ören Hanım Youtube Kanalına Popcorn Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Popcorn Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN