26 Kasım 2022537 Görüntülenme0 Yorum
Püsküllü Harfli Lifi
Püsküllü Harfli Lifi

Püsküllü Harfli Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle harfli lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu püsküllü lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Püsküllü Harfli Lif
Püsküllü Harfli Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir bu #Harfli Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Modern crochet Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu harfli lif nasıl örülür? videosu için teşekkür ederiz.

Püsküllü Harfli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN