20 Mart 20215,410 Görüntülenme0 Yorum
Püsküllü Uzun Lif Örgü
Püsküllü Uzun Lif Örgü

Püsküllü Uzun Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve eminim ki ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Püsküllü Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Püsküllü Uzun Lif Örgüsü
Püsküllü Uzun Lif Örgüsü

Tam anlamıyla örgü hayatım liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o püsküllerine ve canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni uzun lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Uzun Lif Modeli linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Püsküllü Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Püsküllü Uzun Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN