21 Ekim 20175,570 Görüntülenme0 Yorum
Rengarenk Kareli Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Rengarenk Kareli Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Rengarenk Kareli Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün özellikle renkli lif modelleri severler için çok tatlı bir alternatif olacak olan ve benimde ilk gördüğüm anda beri çok beğendiğim bu Rengarenk Kareli Lif Yapılışını hemen şimdi sitemize ekliyorum.

Rengarenk Kareli Lif Yapılışı
Rengarenk Kareli Lif Yapılışı

Hem o hoş desenleri hem de canlı renkleri ile banyonuza da renk katacak olan bu Tığ İşi Kare Lif Modelini inşallah sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz canlarım, şimdiden bitirmek için niyetlenenleriniz varsa elleri kolları dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığım Yeni Tığ Oyası Modellerinden olan ve gördüğünüzde sizinde dikkatinizi çekmekle kalmayıp hayranlık uyandıracak olan bu Kelebek Modeli Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçerseniz çok pişman olursunuz kızlar.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Rengarenk Kareli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Rengarenk Kareli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN