23 Ekim 20188,183 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle çiçekli tığ oyaları 2019 çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve son dönemlerde çiçekli oyaların en tatlı hallerinden olan bu Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı
Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Çiçekli Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik tığ oyası severlerin gördüklerinde şıklığına bayılacağı bu Renkli Çiçekli Tığ Oyasını umarım sizlerde keyifle işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ Oyası Çiçekli Örneklerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde işleyip bitirdikten sonra etrafınız da görenlerinde hayranlık duyacağı bu Tığ İşi Pembe Çiçek Kalem Oyası Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına öğretici dille ve ayrıntılı şekilde anlattığı bu Renkli Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Renkli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN