20 Mart 20211,703 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Yeni Tomurcuk Örgü
Renkli Yeni Tomurcuk Örgü

Renkli Yeni Tomurcuk Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle örgü örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gerçekten gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsü
Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsü

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz de sevdikleriniz için örüp hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu anlatımlı örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel örgüler den olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Kırık Tuğla Desenli Örgü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Renkli Yeni Tomurcuk Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN