26 Kasım 2022227 Görüntülenme0 Yorum
Sipariş Patlatan Lifi
Sipariş Patlatan Lifi

Sipariş Patlatan Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Sipariş Patlatan Lif
Sipariş Patlatan Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Petekli Lif Modeli# linkine tıklamadan geçen çok pişman olur.

Pembeli örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek güzel lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Sipariş Patlatan Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN