25 Şubat 2023771 Görüntülenme0 Yorum
Sıra Sıra Püsküllü Kare Lifi
Sıra Sıra Püsküllü Kare Lifi

Sıra Sıra Püsküllü Kare Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu sıra sıra püsküllü kare lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Sıra Sıra Püsküllü Kare Lif
Sıra Sıra Püsküllü Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini aldıkları diğer bir bu #Şekercik Tasarım Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri sıra sıra püsküllü kare lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolay gelsin. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Sıra Sıra Püsküllü Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN